Українським захисникам ми потрібні, а вам?

Уже рік та три місяці, ми, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО, постійно допомагаємо тим, хто йде на війну або повернувся з війни. Неспокійними днями та безсонними ночами мудруємо, де дістати кошти, і, вводночас, не сидимо без діла: організовуємо виїзні торгівлі, залучаємо навчальні заклади, підприємців, діаспору, тернополян та мешканців області, контролюємо та перевіряємо кому, направду, потрібна допомога.

Та переглядаючи останні надходження розрахункових карток і акти прийому допомоги – опускаються руки. Невже те, що ми робимо понад рік, більше нікому не потрібне? Але ж до нас на склад продовжують йти бійці, їхні рідні чи друзі з проханням допомогти речами, якими не може забезпечити недбале керівництво держави. Отже, українським захисникам ми потрібні, а вам? Хіба ваш спокійний сон, не завдяки їм?

Якщо ви соромитеся принести або “закинути” на карту 10 чи 20 грн, бо вважаєте, що це мало, то не робіть так. Цього достатньо. Нам потрібно припинити думати, що невеликі суми – це соромно та не допоможе. Ваша одна пачка кави, пара шкарпеток чи плитка шоколаду – краплинка небайдужості, яка витікає у бурхливу річку помочі та стає океаном допомоги. І ви сміливо зможете сказати – “Я також допомагаю українському війську!”

Пропонуємо такий план дій:
1. Читаємо допис.
2. “Закидаємо” будь-яку суму від 1 гривні на бойову картку Логістичного центра допомоги бійцям АТО (ПриватБанк):
гривня – № 4149 4978 1228 6435;
долари – № 4149 4978 1226 6973;
євро – № 4149 4978 2970 0709.
Отримувач: Герман Тарас Олегович (German Taras).
3. Обов’язково робимо репост та розповідаємо родичам, друзям, сусідам.

Якщо маєте бажання допомогти, але не знаєте чим, то завжди можете дізнатися найактуальніші потреби за “гарячим” номером телефона: (097)2-055-055.

Також речі та гроші можна приносити безпосередньо на склад Логістичного центра допомоги бійцям АТО (вул.Збаразька, 16, гуртовня “Галант”). Благодійник отримує акт передачі. Будемо вдячні за кожну гривню.20150915_103353

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *