Родина загиблого кіборга Івана Вітишин не відмовиться від одягу, взуття та облаштування будинку. Історія №7

Логістичний центр допомоги бійцям АТО спільно з Ух Радіо представляє проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ”.

У цьому проекті ми розказуємо вам про мрії, мрії тих дітей, на чию долю випало перенести цю війну і втратити на цій війні найдорожчу людину – рідного батька.

Від початку літа, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оля Дячишин та Христина Феціца об’їжджали сім’ї загиблих воїнів в яких є неповнолітні діти та вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців. Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки.

Відвідуючи родини загиблих Героїв, волонтери спілкувалися з дітьми та розпитали їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром.

Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення.


ПРО ТАТА. Доброволець 80-ої аеромобільної бригади Іван Вітишин, з села Велика Лука Тернопільського района, загинув під час оборони Донецького аеропорта. Тиждень не було жодної інформації, рідні і друзі мали надію і вперто шукали Івана серед поранених і полонених. Згодом впізнали на відео з термінала. Іван Вітишин загинув захищаючи летовище з думками про родину та дітей, його так і знайшли – з фотографіями дітей в долоні…

ПРО МРІЮ. У Героя залишилися троє доньок – Олександра, Марія та Софія. Дівчата захоплюються вишиванням та співом, мріють відвідати Францію. Проте найбільша мрія – аби в Україні панував мир. Родина не відмовиться від одягу, взуття та облаштування будинку.


І разом ми зможемо здійснити цю мрію. Тому ми просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали найдорожчу людину, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.
0-02-01-c1d48b1be489f703d0b663e99706dab5fc754a01b1cb2c222a94317a2844a5e0_full

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *