***ЗДІЙСНЕНО*** Літати наввипередки з вітром – на велосипедах мріють дітки родини Громових. Історія №4

Логістичний центр допомоги бійцям АТО спільно з Ух Радіо представляє проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ”.

Що ми розуміємо під словосполученням “щасливе дитинство”, яким ви його пригадуєте чи уявляєте? У ньому, напевне, має знайтися місце люблячим батькам, і звісно, простим дитячим мріям, котрі обов’язково здійснюються. На Тернопільщині є багато сімей, де дітки залишилися без татуся через війну.

Від початку літа, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оля Дячишин та Христина Феціца об’їжджали сім’ї загиблих воїнів в яких є неповнолітні діти та вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців. Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки.

Відвідуючи родини загиблих Героїв, волонтери спілкувалися з дітьми та розпитали їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром.

Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення.


ПРО ТАТА. Громовий Денис – український військовий, старший оператор гранатомета 3-го батальйона 51-ї окремої механізованої бригади. Загинув 26 серпня 2014-го в бою під Іловайськом під час виходу з оточення.

ПРО МРІЮ. У Чорткові залишилися дружина та двоє синів – 4-річний Дмитрик та 6-річний Максимко. У обох хлопчиків є велика спільна мрія – мати по велосипеду на передачах, аби летіти наввипередки з вітром, насичувати дитинство мандрівками та хлопчачо-бешкетними пригодами. Також родина має потребу в дитячому одязі та взутті.


І разом ми зможемо здійснити ці мрії. Просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали значно більше, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.
0-02-01-e4c83faec1cba35b912dc1d5962d77cbfe27eb811f8fddc742ec4242842b8804_full

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *