***ЗДІЙСНЕНО*** Дитяче ліжеко потрібне родині Коцюк. Історія №2

Логістичний центр допомоги бійцям АТО спільно з Ух Радіо представляє проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ”.

Батьки турбуються про своїх дітей, батьки допомагають їм змужніти, батьки втілюють їх мрії у життя. Але що робити, якщо війна забрала у дитини тата. На Тернопільщині є багато сімей, де дітки залишилися без татуся через війну.

Від початку літа, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оля Дячишин та Христина Феціца об’їжджали сім’ї загиблих воїнів в яких є неповнолітні діти та вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців. Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки.

Відвідуючи родини загиблих Героїв, волонтери спілкувалися з дітьми та розпитали їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром.

Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення.


ПРО ТАТА. Руслан Коцюк – старший лейтенант 3-го батальйону 51-ї окремої мехбригади, командир взводу розвідки. Загинув 29 серпня 2014 року під час прориву з оточення під Іловайськом.

ПРО МРІЮ. У с.Джурин Чортківського р-на залишилася дружина Іванна та двоє дітей – 6-річна донька Марічка та 16-річний син Ігор. У будинку, де мешкає сім’я відсутні вода, немає пральної машини, кімнати опалюються дровами. Родина потребує вагомої підтримки. Старший син Ігор багато читає та допомогає мамі по господарстві, а Марічка любить малювати.
Найзаповітніша дитяча мрія, звісно, про батька, проте, на жаль, вона нездійсненна, тому ми віримо, що знайдеться добра людина, котра придбає для Марічки дитяче ліжечко, про яке вона також дуже мріє.


І разом ми зможемо здійснити цю мрію. Просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали значно більше, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.0-02-01-02c0088683e57b5a79cc16fc04f91353d4241825c009fd118c3f09f68cd1cc98_full

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *