***ЗДІЙСНЕНО*** Сташків Віталій потребує підгузників. Історія №15

Логістичний центр допомоги бійцям АТО спільно з Ух Радіо представляє проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ”.

Від початку літа, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оля Дячишин та Христина Феціца об’їжджали сім’ї загиблих воїнів в яких є неповнолітні діти та вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців. Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки.

Відвідуючи родини загиблих Героїв, волонтери спілкувалися з дітьми та розпитали їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром.

Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення.


ПРО ТАТА. Ярослав Сташків, уродженець с.Щепанів Козівського району, воював у лавах  батальйона “Айдар”. Був активістом Майдана, а з початком військових дій на сході України пішов боронити нашу країну від ворога. І за цю святу справу поклав своє життя. Загинув наш земляк 2 грудня 2014-го року неподалік м.Щастя на Луганщині.

ПРО МРІЮ. У селі Драганівка, поблизу Тернополя, разом з мамою мешкає 17-річний син Віталій. Хлопець хворіє важкою формою ДЦП. І звісно, у Віталія є мрії, та, на жаль, він не може їх озвучити, адже живе у своєму власному світі. Однак, родина має постійну потребу у підгузниках.


Ми просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали найдорожчу людину, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.0-02-01-bb5ee9b26dd5613c357ce2e30783a7ac17817621c8e37da161c6ef59eac1fe3e_full

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *