Двоє дітей Руслана Чухась мріють про спортивні велосипеди. Історія №18

Логістичний центр допомоги бійцям АТО спільно з Ух Радіо представляє проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ”.

Від початку літа, волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО Оля Дячишин та Христина Феціца об’їжджали сім’ї загиблих воїнів в яких є неповнолітні діти та вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців. Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки.

Відвідуючи родини загиблих Героїв, волонтери спілкувалися з дітьми та розпитали їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром.

Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення.


ПРО ТАТА. Руслан Чухась – боєць батальйона “Збруч”. Загинув 1 лютого 2015-го року внаслідок вибуху в польовому таборі військової частини на Херсонщині. Руслан був чудовим сином та батьком, справжнім патріотом. На війні – майже із самого початку. Міг залишитися вдома біля сім’ї, але натомість обрав шлях здобуття кращого майбутнього для своїх дітей.

ПРО МРІЮ. В Гусятині мешкають двоє дітей Руслана Чухася – 14-річна Христинка та 17-річний Дмитро. Діти люблять кататися на роликах та велосипеді, грати в комп’ютерні ігри, окрім того, Дмитро захоплюється волейболом та футболом. Обоє дітей мріють про спортивні велосипеди. Родина має потребу в одязі для дітей.

І разом ми зможемо здійснити ці мрії. Тому ми просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали найдорожчу людину, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.0-02-01-69fa4f21a91a686579fbe2e1ccbcf492e33dab837adfac0e5458b6c9ea7982d1_full

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *