Здійснилася ще одна мрія – Кіра обіймає ляльку “Аврору”

Волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО радіють, адже здійснилася ще одна мрія – історія №21 проекта “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ” для дітей загиблих Героїв Тернопільщини.

На фото 6-річна Кіра, донька Дмитра Лабуткіна, який загинув на початку 2015-го року в зоні АТО. Дівчинка обіймає омріяну ляльку – головну героїню із мульфільма “Спляча красуня” принцесу Аврору в рожевій сукні. Мрію в життя втілив тернополянин Юрій, котрий зателефонува на “гарячу” лінію Логістичного центра дізнавшись про наш проект. Того ж дня Юрій замовив “Аврору” в інтернет-магазині, а через кілька днів вже надіслав ляльку дівчинці поштою.

Волонтери Логістичного центра вдячні всім доброчинцям, котрі протягом зимових свят долучилися до здійснення дитячих мрій. Однак, залишилася ще з десяток родин, де діти Героїв також чекають на здійснення мрій.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.cats

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *