Мрія родин Слободян та Яцунди – ноутбук та відпочинок біля моря. Історія №22 та №23

Логістичний центр допомоги бійцям АТО спільно з Ух Радіо продовжує проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ”.

Волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО  продовжують вручали грошову допомогу і подарунки від доброчинців родинам загиблих воїнів з Тернопільщини в яких залишилися  неповнолітні діти.

Відвідуючи родини загиблих Героїв, волонтери спілкуються з дітьми та розпитують їх, зокрема, і про їхні мрії. Звісно, нам не під силу повернути їм батьків, але ми можемо ощасливити дітей велосипедом, екскурсією або зустріччю із кумиром.

Ми розкажемо вам історії та мрії цих дітей, і якщо вони зачеплять ваші серця, ви зможете долучитися до їх здійснення.


МРІЯ СЛОБОДЯН МАРІЙКИ. 16-річна Марійка, донька загиблого військовослужбовся Петра Слободяна. Разом з мамою та старшим братом дівчинка мешкає у с.Шипівці Заліщицького района. Мріє Марійка про новий ноутбук.

МРІЇ ДЕНИСА ТА САШКА ЯЦУНДИ. 10-річний Денис та 8-річний Сашко з с.Присівці Зборівського района – сини загиблого бійця АТО Ігора Яцунди. Хлопчики люблять грати у футбол та мріють поїхати відпочити до моря.


І разом ми зможемо здійснити ці мрії. Тому ми просимо відгукнутися тернополян, підприємців, українців закордону, і долучитися до здійснення дитячих мрій, адже вони віддали найдорожчу людину, щоб захистити нас та Україну. Адже дитячі мрії найсвітліші, і якщо ви допомагаєте втілити хоча б частинку такої мрії, значить і частинка щастя від її здійснення теж буде вашою. Назавжди.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.image-0-02-05-9fa2c135e50cd117df0dc5cf12d8bd3f7481c918275be003cecf79e7683f533a-V

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *