Здійснилася мрія Марійки Слободян – дівчинка отримала ноутбук

Минає час, а волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО продовжують проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ” для дітей загиблих Героїв з Тернопільщини. Живе проект завдяки небайдужим людям, котрі вміють робити добрі справи.

Напередодні до волонтерів Логістичного центра завітала Тис Ольга з синочком і принесла власний справний ноутбук, бо для себе придбали новий. Техніку попрохала застосувати у корисних цілях. І так співпало, що саме про ноутбук мріяла 16-річна Марійка, донька загиблого військовослужбовся Петра Слободяна. Разом з мамою та старшим братом дівчинка мешкає у с.Шипівці Заліщицького района.

Провівши повну діагностику ноутбука, за посередництва добрих людей, техніка потрапила в руки дівчинки.

Волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО щиро вдячні пані Ользі за небайдужість. Тішимося, що мешкаємо в одному місті з такими Людьми з великої букви.

Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *