Здійснилася мрія Петрика Сташківа – іграшки на пультах

У місті Вишневе Київської області разом з мамою мешкає 6-річний Петрик Сташків. Хлопчик захоплюється боксом та дзюдо. Петрик також в переліку дітей, для яких існує проект “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ” для дітей загиблих Героїв з Тернопільщини. Мріяв хлопчик про робота та мотоцикл на пультах, його історія №16 серед 23-ох мрій проекта.

Батько хлопчика – Ярослав Сташків, уродженець с.Щепанів Козівського району, воював у лавах батальйона “Айдар”. Був активістом Майдана, а з початком військових дій на сході України пішов боронити нашу країну від ворога. І за цю святу справу поклав своє життя. Загинув наш земляк 2 грудня 2014-го року неподалік м.Щастя на Луганщині.

І ось завдяки Lyudmila Sochynska, @Andriy Baran та добродію Олегу, мрія хлопчика здійснилася. Тепер у Петрика є безліч іграшок на пульті, а також інших забавок та одягу, котрі доставили при підтримці Нова пошта.

Залишилося ще кільканадцять родин, де діти Героїв також чекають на здійснення мрій. Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *