Втілилася у реальність мрія №8 маленької Ангелінки Вернигори

Мрії продовжують здійснюватися…

Втілилася у реальність мрія №8 маленької Ангелінки Вернигори із проекта Логістичного центра допомоги бійцям АТО “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ” для дітей загиблих Героїв з Тернопільщини.

Батько дівчинки Вернигора Вадим родом із села Дорофіївка Підволочиського района, добровольцем пішов у батальйон територіальної оборони. Загинув 1 лютого 2015-го року в селі Червоний Чабан Херсонської області через вибух боєприпасів.

Дівчинка дуже любить гратися, співати, малювати. Тепер у неї, мабуть, ще немає мрій, адже вона ще надто малесенька та поруч люблячої матусі, і ще не скоро дізнається, що є донькою Героя.

Отож, небайдуже подружжя Володимир та Мар’яна Шкіри вирішили передати для дівчинки через волонтера Логістичного центра Христина Феціца 20 євро, аби мама придбала Ангелінці те, що їй справді потрібно та подобається.

Залишилося ще кільканадцять родин, де діти Героїв також чекають на здійснення мрій. Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТО http://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *