Відвідали багатодітну родину загиблого в АТО Сторчака Івана

Волонтери Логістичного центра допомоги бійцям АТО продовжують об’їжджати сім’ї загиблих воїнів з Тернопільщини в яких залишилися неповнолітні діти та вручати грошову допомогу і подарунки від доброчинців – Orphan Children of Maidan & ATO та United Ukrainian American Relief Committee, Inc. (ЗУАДК).

Волонтер Логістичного центра Христина Феціца разом з волонтеромВолонтерська організація “Іскра Любові” Валентина Конотопська поспішили у село Криволука Чортківського району Тернопільської області до родини загиблого в АТО Сторчака Івана. Хлопець виріс у багатодітній родині. В зоні АТО був навідником кулеметного взводу 3-ї мотопіхотної роти 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Загинув 12 серпня 2017-го року від кулі снайпера неподалік села Водяне Донецької області. Батько хлопця помер, залишились мати, дві сестри і троє братів.

Також волонтери побували в сім’ї важкопораненого захисника з Тернопільщини Рівного Василя.

Родинам були передані: грошова допомога, одяг та взуття, солодощі; канцелярське приладдя та планшети від Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА (Чорний Ігор Володимирович); фрукти (банани, ананаси, мандарини, виноград) від Лазорика Юрія; 1000 грн кожній родині від Oleksandr Borakovskyy; одяг, солодощі, тапочки від Noella Dyachenko. Завдячуємо всім доброчинцям, які долучилися до благодійної справи.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *