Здійснення мрії – родина Коваль відвідали Будапешт та Відень

У волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО чергова радість, адже здійснилася мрія №3 із проекта “МРІЇ, ЩО ЗДІЙСНЯТЬСЯ” для дітей загиблих Героїв з Тернопільщини.

Минає час, але наш проект живе, адже продовжують зголошуватися хорошіі люди, котрі вміють робити добрі справи.

Юрій Коваль, не думаючи про свої інтереси чи своїх двох неповнолітніх дітей, пішов воювати у зону АТО, був командиром відділення 14-ої окремої механізованої бригади. Загинув від кулі снайпера після шестигодинного бою 20 лютого 2016-го року у місті Мар’їнка Донецької області.

У Ланівцях мешкає дружина та двоє діток Юрія Коваля – 11-річна Юлія та 6-річна Олександра. Дівчатка мріяли про екскурсію закордон. І завдяки туристичній агенції “Рід-тур” та клопотанню волонтера Логістичного центра Христина Феціца, мрія дівчаток втілилася у життя. Нещодавно родина використала подарунковий сертифікат для подорожі у Європу – відвідали Будапешта та Відень, і з щонайкращими враженнями повернулися додому.

Залишилося ще кільканадцять родин, де діти Героїв також чекають на здійснення мрій. Більше інформації про мрії діток загиблих Героїв шукайте на сайті Логістичного центра допомоги бійцям АТОhttp://ato.te.ua, у розділі “ЗдійсниТи мрії”. А також на сторінці у мережі “Facebook” https://www.facebook.com/lcdbato. “Гаряча” лінія: (097)2-055-055.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *