10300 гривень направили на підтримку пораненого бійця з Тернопільщини Туревича Олега

Це Туревич Олег, наш земляк з Тернопільщини, який у вересні отримав важкі поранення біля м.Попасна Луганської області. Олег перебував у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова, а зараз – на лікуванні в Одесі. В чоловіка контузія, закрита ЧМТ, перелом лобної кістки, травма лівого ока, поранення грудної клітки та кінцівок, перфорація барабанної перетинки та інші ушкодження. Йому потрібна допомога задля одужання та тривалого періода реабілітації.

Нещодавно, завдяки мешканцям Тернополя, області, зокрема Чорткова, землякам з Італії, на складі Логістичного центра допомоги бійцям АТО знову назбиралося чимало пластикових кришечок у рамках акції “Добро жменями”. Активісти Логістичного центра відправили на переробку чергову партію кришечок, і за 735 кг пластику вдалося виручити 10300 гривень. Саме ці кошти ми направили на підтримку пораненого бійця Туревича Олега.

Нагадуємо, що Логістичний центр допомоги бійцям АТО – є одним із пунктів збору пластикових кришечок. Кришечки потрібно приносити за адресою вул.Збаразька, 16 (гуртовня “Галант”). Телефонуйте на “гарячу” лінію: (097)2-055-055. Кришечки мають бути сухі, чисті та пофасовані.

Номер картки “ПриватБанк” сестри Олега – 4149 4991 0351 9110 (Мельнічук Євгенія).

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *