Миколай знову завітав до діток, які втратили люблячого батька через війну на сході України

У 2017-му році святий Миколай 🙏🙏🙏 знову завітав до діток, які втратили люблячого батька через війну на сході України. Дітки з Тернопільщини, у супроводі волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО Христина Феціца та Валентина Конотопська, приєдналися до дітей м.Львова та області і відвідали розкішне свято з розвагами та подарунками. На заході було понад 65 дітей.
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Вдячні організаторам – благочинній організації Orphan Children of Maidan & ATO, Ярослав Вотусь (Slavik Votus) та Danuta Votus. Організація допомагає неповнолітнім дітям, які залишились без батька через події на сході України.
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Дітки отримали багато омріяних подарунків:🎁 кухоньку, іграшкові набори, пенні-борд, конструктори, машинки, ляльки, павербанки, годинники-телефони, новорічні гірлянди, 🎁 футбольний м’яч, спортивні рюкзаки, футболки та шапки, баскетбольні кільця, крокомір, селфі-палки, 🎁 парфуми, термобілизна, туристичний набір, гігієнічні набори (гупка, шампунь, гель для душа), солодощі та інше.
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Вдячні усім доброчинцям, котрі дотичні до придбання подарунків або віддали їх на безоплатній основі – Noella Dyachenko, Semen Kananovych, Serghiy Kimak, Oleksandr Borakovskyy, Андрію та Тетяні, Відділу сім’ї та молоді ТОДА Ігор Чорний, Федерації футболу, анонімним добродіям, котрі виявили бажання не називати імен,Волонтерська організація “Іскра Любові”, гуртівні “Все для мобілок”.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *