Триває збір коштів для Марії Вітишин – матері трьох донечок загиблого бійця

Уже понад два тижні Логістичний центр допомоги бійцям АТО проводить збір коштів для Марії Вітишин – матері трьох донечок загиблого бійця. Збір грошей триває і надалі, адже важлива кожна гривня.

21 листопада пані Марія поступила в тернопільський обласний онкологічний диспансер на повторні курси “хімії”.

На заклик волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО допомогти врятувати маму Софійки, Олександри та Марічки відгукнулося чимало добрих людей.

Хочемо виокремити вчителів та учнів школи СЗШ І-ІІІ ступенів смт Залізці, котрі зібрали 2753 гривень на лікування пані Марії.

Також невимовно вдячні доброчинцям, які перераховують кошти на картку. Усі надходження від 100 гривень одразу публікуємо у коментарях під дописомhttps://www.facebook.com/lcdbato/posts/806954292810590.
Вдячні людям, котрі приносять гроші особисто.
Щира подяка, за суми коштів, котрі вимірюються в тисячах гривень – Віктору, анонімним добродіям, Андрію від УНСОвців, які воюють, працівникам КП “Водоканал”, Нестеровій Тетяні, Матійчик Анжелі та ін.

Кошти можна перераховувати на картку волонтера Логістичного центру Христина Феціца, або приносити особисто (тел.097-2-055-055). Звіт буде оприлюднено.

4731 2127 0094 1833 картка ПриватБанк на ім’я Христина Феціца (з позначкою “Для М.Вітишин”).

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *