5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера. Чотири роки тому більшість українців і не думали, що стануть причетні до даного свята. Волонтери на лінії фронта з’явилися у перші дні війни, а враховуючи неготовність армії — забезпечувати її довелося практично усім: від обмундирування до імпровізованих аптечок. Робота триває і надалі.

Щиро віримо, що у недалекому майбутньому, наша держава не матиме потреби у волонтерах, котрі допомагають військовим, а стане настільки сильною, багатою та мудрою, що сама візьме на себе всі обов’язки по забезпеченню та завершенню війни.

Своєю добровільною, самовідданою працею щодня робимо країну сильнішою. Тарас Герман, Христина Феціца, Oksana Holub, Богдан Кіндій, Любов Вовк, Nazar Khamuliak, Оля Дячишин, Раківська Ольга,Богдан Гузь, Віталій Шандрук, Юрко Кулик.

Логістичний центр допомоги бійцям АТО пам’ятає усіх добрих людей, котрі протягом цих років долучалися до підтримки військовиків та всіляко допомагали нашому центру. Висловлюємо щиру вдячність і не перестаємо захоплюватися нашими тернополянами, мешканцями області та земляками із-за кордона.

СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

P.S.: Вдячні волонтеру, автору пісні Леся Горова за особисто надану композицію “Я – волонтер”.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *