Вже втретє до Тернополя завітала засновниця “Творчої Криївки” та авторка метода “творча реабілітація” Віталіна Маслова

Вже втретє до Тернополя завітала засновниця Творча Криївка та авторка метода “творча реабілітація” Береза Бетула (Bereza Betula Alba).

Співпраця з волонтерами Логістичного центра допомоги бійцям АТО триває з 2014-го року, а знайомство – з часів Майдана. Попередні рази у Тернополі були організовані семінари-тренінги задля пошуку та попередньої підготовки волонтерів для проектів “Творча Криївка”. Семінари були досить вдалими, адже згодом в Карпати, а потім і на південь країни, задля допомоги бійцям АТО, поїхали психологи-волонтери з Тернополя – Олександра Гриб, Ольга Стратій (Olga Stratii), Markian Lubkivskyi, Vera Levandivska та інші. Протягом тривалого часу волонтери Логістичного центра мали змогу відправляти на заїзди “творчої реабілітації” бійців з Тернопільщини.

16 лютого “Творча Криївка” продовжила серію зустрічей зі старими друзями та новими знайомими у теплій атмосфері тернопільської Koza Bar. В програмі були – благодійна виставка-продаж картин створених бійцями під час заїздів, неформальне спілкування, виступ Piano Extremist – знаменитого піаніста Майдану, який також захищав Україну на фронті, а після звільнення з військових лав піаніст-екстреміст також був гостем 40-го реабілітаційного заїзду для учасників війни з Росією.

Наразі триває збір коштів для подальших заїздів на платформі Bigggidea
https://biggggidea.com/…/tvorcha-reabilitatsiya-uchasnikiv…/. Внески подвоюються міжнародним фондом “Відродження”.

Фото Nadya Nimets.

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *