Крайня поїздка на схід волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО

Крайня поїздка на схід волонтерів Логістичного центра допомоги бійцям АТО Христина Феціца, Oksana Holub та Олег Мороченець. Відвідали 93-ю, бригаду, де передали нашому тернополянину, який воює з 2014-го року бензопилу, кошти на яку дав Vitaliy Marynovskyy, акумуляторні батерейки з зарядним, смачну тушонку, маскувальні сітки, будівельні мішки та багато інших смаколиків. Також передали парамедику, медичні засоби від Армії SOS Кременця – Віктор Панфілов та від п.Василя.
Також завітали до 44 окрема артилерійська бригада з “пралкою”, маскувальними сітками, кутею від Об’єднання “Самопоміч” – Тернопіль та смаколиками.
Окрім того, зустрілися з парамедиками 95-ої бригади, передали кровоспинні турнікети, на які частину коштів передала сім’я Наталі Бунько, електрочайник від Віктора, петлі для перенесення поранених та м’які ноші.
Вдячні за сітки Степан Гутор (група “Допомога захисникам: маскувальні сітки, кікімори, медикаменти”) та домашні маківники, за будівельні мішки Торгова група “АРС-Кераміка”, будівельні скоби п.Анатолію з с.Чистилів, за каву п.Роману, за вереники – волонтерам громадської спільноти волонтерів “Бункер С” (Anna Ruda). Молочна продукція з Тернопільського молокозаводу Молокія(сметана, кефір, йогурти) та з Яготина, Київської обл. від Армена, супи, борщі, трав’яні чаї та сухофрукти від львівської hade madeОлександра Галушка. Також натуральний шоколад та кондитерські вироби з любов’ю передала Galochka Martsynyuk. ІПП – Petro Gurniak.
На пальне кошти дали – Богдан Брич, @Сергій Заячківський (Пелех О.), Oleksandr Borakovskyy, ТОВ “Сахара”, Андрій Поворозник,Степан Гутор, п.Марія Погранична та п. Сергій Барановський 50 л дизпалива.
Щиро усім вдячні за допомогу та небайдужість! Разом ми сила!!! 🇺🇦

Схожі публікації:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *